درباره ما

درباره ما

شرکت پیام آوران بهداشت ایستا اولین و بزرگترین تولید کننده کاغذهای پزشکی و آزمایشگاهی در ایران با 20 سال سابقه در حال فعالیت می باشد. این شرکت کلیه کاغذ های نوار قلب (ECU)، نوار جنین (NST)، نوار الکترو شوک و رول های آزمایشگاهی را با بالاترین کیفیت تولید می نماید و کلیه محصولات این شرکت دارای تاییدیه های رسمی از بیمارستان های بزرگ دانشگاهی و مراکز درمانی تامین اجتماعی می باشد. از جمله افتخارات این شرکت به شرح ذیل می باشد. - پروانه ساخت وسیله پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی - عضو اتحادیه تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - عضو انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی - عضو اتاق بازرگانی تهران - عضو انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی
خربد و فروش نوار قلب

محصولات شرکت پیام آوران بهداشت ایستا نوار قلب PAB :
رول سفید حرارتی PAB
رول اسپیرومتری PAB
نوار (کاغذ) الکترو کاردیوگراف PAB
کاغذفتال مانتیورینگ PAB 150*151 Toito
نوار فتال مانیتورینگ 214 PAB Bionet

نوار قلب (به انگلیسی الکتروکاردیوگرام ) یا EKG شرکت پیام آوران بهداشت ایستا نوار قلب PAB یکی از ابزارهای پزشکی برای بررسی عملکرد قلب است. دکتر قلب و عروق برای کمک به تشخیص مشکلات و بیماری‌های قلبی از این آزمایش استفاده می‌کنند. اما چرا لازم است این تست انجام شود؟ متخصص قلب چه زمانی نوار قلب می گیرد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی نوار قلب یا EKG تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تاریخچه نوار قلب
این آزمایش در سال 1902 برای کمک به تشخیص بیماری قلبی و دیگر مشکلات قلب اختراع شد و جزء مهم‌ترین دستاوردهای پزشکی محسوب می‌شود. باتوجه‌به اظهارات کتابخانه‌ی پزشکی ملی ایالات متحده، علامت اختصاری EKG بر اساس املای الکتروکاردیوگرام در زبان آلمانی است (که elektrokardiogramm است). گاهی ممکن است پزشکان از EKG برای جلوگیری از اشتباه گرفتن ECG و الکتروانسفالوگرام (یا EEG نوار مغز) استفاده کنند.

EKG تستی سریع، آسان و بدون درد است که طی آن پزشک سنسورهایی را به پوست فرد متصل می‌کند تا بتواند سیگنال‌های الکتریکی قلب را اندازه‌گیری کند.
تست نوار قلب چیست؟
تست نوار قلب (به انگلیسی EKG) یک آزمایش تشخیصی است که متخصص قلب و عروق برای اندازه‌گیری فعالیت الکتریکی قلب فرد از آن استفاده می‌کنند.

 

روش استعلام قیمت:

09126027545 تماس بگیرید یا در واتساپ یا اینستاگرام ما پیام بدهید
اینستاگرام ما را دنبال کنید

توضیحات:

فروش آنلاین رول کاغذ نوار قلب عمده و جزئی

خرید نوار الکتروکاردیوگراف بدون واسطه

تولید کننده نوار الکتروکاردیوگراف نوار قلب

معرفی مدیران

تندیس ها و افتخارات