شرکت پیام آوران بهداشت ایستا

قیمت فروش کاغذ نوار قلب pad

شرکت پیام آوران بهداشت ایستا اولین و بزرگترین تولید کننده نوار قلب و کاغذهای پزشکی و آزمایشگاهی در ایران با 20 سال سابقه در حال فعالیت می باشد.

این شرکت کلیه کاغذ های نوار قلب (ECU)، نوار جنین (NST)، نوار الکترو شوک و رول های آزمایشگاهی را با بالاترین کیفیت تولید می نماید و کلیه محصولات و نوار قلب این شرکت دارای تاییدیه های رسمی از بیمارستان های بزرگ دانشگاهی و مراکز درمانی تامین اجتماعی می باشد.

از جمله افتخارات این شرکت به شرح ذیل می باشد.

  • پروانه ساخت وسیله پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی
  • عضو اتحادیه تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
  • عضویت در انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
  • دارای برگه اعضاء اتاق بازرگانی تهران
  • انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی

    محصولات :

    PAB رول نوار کاغذ قلب رول سفید حرارتی PAB رول اسپیرومتری PAB  الکترو کاردیوگراف PAB کاغذ فتال مانتیورینگ PAB 150*151 Toito نوار فتال مانیتورینگ 214 PAB Bionet (به انگلیسی الکتروکاردیوگرام ) یا EKG شرکت پیام آوران بهداشت ایستا یکی از ابزارهای پزشکی برای بررسی عملکرد است. دکتر قلب و عروق برای کمک به تشخیص مشکلات و بیماری‌های قلبی از این آزمایش استفاده می‌کنند. اما چرا لازم است این تست انجام شود؟ متخصص قلب چه زمانی نوار قلب می گیرد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی نوار قلب یا EKG تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تاریخچه

این آزمایش در سال 1902 برای کمک به تشخیص بیماری قلبی و دیگر مشکلات قلب اختراع شد و جزء مهم‌ترین دستاوردهای پزشکی محسوب می‌شود. باتوجه‌به اظهارات کتابخانه‌ی پزشکی ملی ایالات متحده، علامت اختصاری EKG بر اساس املای الکتروکاردیوگرام در زبان آلمانی است PAB (که elektrokardiogramm است). گاهی ممکن است پزشکان از EKG برای جلوگیری از اشتباه گرفتن ECG و الکتروانسفالوگرام (یا EEG نوار مغز) استفاده کنند. EKG تستی سریع، آسان و بدون درد است که طی آن پزشک سنسورهایی را به پوست فرد متصل می‌کند تا بتواند سیگنال‌های الکتریکی قلب را اندازه‌گیری کند

 

تست

تست (به انگلیسی EKG) یک آزمایش تشخیصی است که متخصص قلب و عروق برای اندازه‌گیری فعالیت الکتریکی قلب فرد از آن استفاده می‌کنند. PABرول سفید حرارتی اسپیرومتری الکترو کاردیوگراف فتال مانتیورینگ

09126027545 تماس بگیرید یا در واتساپ یا اینستاگرام ما پیام بدهید اینستاگرام ما را دنبال کنید

توضیحات:

فروش آنلاین عمده و جزئی خرید نوار الکتروکاردیوگراف بدون واسطه تولید کننده نوار الکتروکاردیوگراف